Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

46-latek zniszczył ciągnik o przepust w rowie. Grożą ma 2 lata więzienia

Michał Czubak
Kategoria: Wiadomości
46-latek zniszczył ciągnik o przepust w rowie. Grożą ma 2 lata więzienia
Wiadomości Policja
Data publikacji 11.04.2023r.

46-latek poruszał się Ursusem po drogach Dąbrówki (woj. lubelskie), gdy w pewnym momencie wpadł ciągnikiem do rowu i uderzył w przepust. Na miejscu interweniowała policja i pogotowie ratunkowe. Powód wypadku traktora szybko wyszedł na jaw.

Dąbrówka. Ursus w rowie, a pasażer w szpitalu

Do zdarzenia drogowego doszło w minioną sobotę około godziny 14 w Dąbrówce (woj. lubelskie). Tam Ursus, którym podróżowały dwie osoby, wpadł do rowu. Pojazd zsunął się na prawą stronę i następnie uderzył w betonowy przepust. Kierującemu nic się nie stało, ale pasażer z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

r e k l a m a

Traktorzysta był pijany

W związku z tym, że kierowca nie został hospitalizowany. Policjanci rozpoczęli czynności od zbadania stanu trzeźwości i już wszystko stało się jasne. - Jak się okazało badanie stanu trzeźwości 46-latka wykazało, że ma on w organizmie blisko półtora promila alkoholu. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania, a ciągnik nie miał badań technicznych – podaje asp. sztab. Faustyna Łazur z KPP w Janowie Lubelskim.

Kierowca Ursusa został zatrzymany i po wytrzeźwieniu przedstawiono mu zarzuty, za które grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat włącznie.

Michał Czubak
Fot. KPP Janów Lubelski

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR o szalonych planach zalania 14 tys. ha łąk użytkowych"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a