Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Rolniku, weź udział w Forum Promocji Wołowiny

Magdalena Szymańska
Kategoria: Wiadomości
Rolniku, weź udział w Forum Promocji Wołowiny
Wiadomości Forum rolnicze
Data publikacji 31.03.2023r.

Zapraszamy naszych Czytelników na I Wielkopolskie Forum Promocji Wołowiny, które odbędzie się 12 kwietnia w hotelu Moran w Ostrowie koło Powidza.

I Wielkopolskie Forum Promocji Wołowiny

– Produkcja zwierzęca jest konieczna, by rolnictwo było zrównoważone, a o tym, jak to robić jeszcze lepiej, trzeba rozmawiać. Najlepiej robić to w gronie praktyków, którzy odgrywają istotną rolę na drodze od pola do stołu. Począwszy od genetyki, narodzin cielęcia, poprzez opiekę weterynaryjną, żywienie, a skończywszy na sprzedaży i promocji wołowiny, jest jeszcze wiele do zrobienia. Kuchnia polska ma w swojej tradycji wołowinę, chcemy ją przywrócić. Najlepszym sposobem na to jest pokazywanie hodowli z jak najlepszej strony oraz stworzenie konsumentowi możliwości dotarcia do bezpośredniego dostawcy – mówi Sławomir Kaczor, prezes grup producenckich „Bizon” i „Bizon Logistyka”, którzy są organizatorami forum.

r e k l a m a

Udział w forum jest bezpłatny

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o rejestrację na stronie: wolowina.tygodnik-rolniczy.pl. „Tygodnik Poradnik Rolniczy” objął forum patronatem medialnym.

Magdalena Szymańska
fot. mat. organizatora

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR o szalonych planach zalania 14 tys. ha łąk użytkowych"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a