Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Farming Simlutor 23. Kiedy premiera? Jaka cena? Jakie maszyny?

Michał Czubak
Kategoria: Rolnictwo na luzie
Farming Simlutor 23. Kiedy premiera? Jaka cena? Jakie maszyny?
Rolnictwo na luzie Gra wideo
Data publikacji 02.04.2023r.

Farming Simulator 23 to jedna z najnowszych odsłon popularnej serii gier symulacyjnych, której celem jest rozwijanie i zarządzanie własną farmą. Tym razem produkcja trafiła również na konsolę Nintendo Switch, co z pewnością ucieszy fanów, którzy chcieliby wcielić się w rolnicze życie również w podróży.

No nowego czeka na graczy w Farming Simulator 23?

Gra oferuje wiele możliwości, które umożliwią graczom prowadzenie własnej farmy. Otrzymujemy do dyspozycji ogromne obszary ziemi, na których możemy uprawiać różne kultury i hodować zwierzęta. Dodatkowo, Farming Simulator 23 pozwala nam na zarządzanie całym gospodarstwem, planowanie budżetu oraz zakup nowych maszyn i narzędzi, które pomogą nam w pracy.

W grze znajdzie się ponad 100 autentycznych maszyn, zmienne pory roku czy 14 różnych upraw. Gra zaoferuje również dodatkowe prace polowe, dwie oryginalne mapy, a także funkcje automatycznego załadunku kłód i palet oraz usprawniony tryb samouczka.

r e k l a m a

Farming Simulator 23 zabierzesz wszędzie

Gra Farming Simulator 23 doczeka się jedynie mobilnej wersji. Tytuł trafi na Nintendo Switch oraz urządzenia z systemami Android i iOS. Produkcja ta wyróżnia się przede wszystkim swoją mobilnością. Dzięki temu, że konsola jest przenośna, możemy zabrać ją ze sobą wszędzie tam, gdzie chcemy. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu wolnego i chciałyby wypełnić go grą w Farming Simulator 23. Dodatkowo, wersja na Switch posiada unikalną funkcję, jaką jest tryb wieloosobowy, w którym możemy grać z innymi graczami w trybie lokalnym lub online.

Grafika gry prezentuje się bardzo dobrze, a szczególnie w przypadku konsoli Switch, która posiada ekran o niskiej rozdzielczości. Produkcja działa sprawnie i bez zacięć, co z pewnością zadowoli każdego gracza.

Farming Simulator 23 to idealna propozycja dla osób, które chciałyby wcielić się w rolę rolnika i poznać tajniki prowadzenia własnej farmy. Wersja na Nintendo Switch umożliwia grę w dowolnym miejscu i czasie, co jest niewątpliwie jej największym atutem. Dla fanów serii jest to kolejna, udana odsłona, a dla nowych graczy - świetna okazja do poznania tego ciekawego świata.

Premiera gry będzie miała miejsce 23 maja tego roku.

Michał Czubak
Fot. wydawca gry

Widziałeś już nasze video "W nowym TPR: ile paliwa można zaoszczędzić z… powietrza?"?

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a