Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Jeremy Clarkson szaleje Lamborghini z agregatem [WIDEO]

Michał Czubak
Kategoria: Rolnictwo na luzie
Jeremy Clarkson szaleje Lamborghini z agregatem [WIDEO]
Rolnictwo na luzie Ciekawostki
Data publikacji 08.03.2023r.

Jeremy Clarkson szaleje! Współtwórca „Top Gear”, a obecnie „The Grand Tour” od pewnego czasu para się czymś zupełnie innym – prowadzi farmę. Jego show, bo tak trzeba nazwać ten program, cieszy się sporą popularnością, a w najnowszym sezonie Clarkson prezentuje swój nowy nabytek – Lamborghini.

Największy w okolicy

Jeremy nie byłby sobą, gdyby do farmy nabył zwykły, a więc tradycyjny ciągnik rolniczy spod szyldu wiodących na rynku brytyjskim producentów. Clarkson na farmę chciał przenieść swoje zamiłowanie z samochodów, więc wybór padł na włoską markę Lamborghini. Już pierwszy materiał zapowiadający sezon pokazuje, że z tym ciągnikiem współtwórca „Farmy Clarksona” będzie miał nie lada przeboje.

r e k l a m a

Jeremy Clarkson ma nowe Lamborghini

Clarkson twierdzi, że za ciągnik zapłacił 40 tys. funtów, czyli ponad 200 tys. złotych. Oznaczałoby to, że nie jest to nowa maszyna rolnicza. Telewizyjny prezenter, opowiedział o tym na łamach gazety „Sunday Times”, w której jest felietonistą.

– Wiele osób było tym zaskoczonych, ponieważ, aby zostać rolnikiem, musisz być weterynarzem, pracownikiem biurowym, agronomem, mechanikiem, przedsiębiorcą, hazardzistą, synoptykiem, sprzedawcą, robotnikiem i księgowym. A ja nie jestem nikim takim – podkreśla Clarskon.

Michał Czubak
Fot. Amazon Prime TV

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a