Dzwonek Pierwszy miesiąc prenumeraty za 50% ceny Sprawdź

r e k l a m a

Partner serwisu

Niezwykły ciągnik Volvo BM 350 zwycięzcą kolejnego etapu konkursu "40 lat na biegu"

Niezwykły ciągnik Volvo BM 350 zwycięzcą kolejnego etapu konkursu "40 lat na biegu"
Maszyny Rolnicze Konkurs
Data publikacji 30.03.2023r.

Ciągnik Volvo BM 350 wyprodukowany w 1960 r. został wybrany przez naszych Czytelników Maszyną Miesiąca Marca. A kto spośród głosujących zdobył 2,5 tys. złotych?

Ciągnik Volvo BM 350 z 1960 r został Maszyną Miesiąca

Znamy już wyniki głosowania w II cyklu konkursu 40 lat na biegu.

Czytelnicy zdecydowali, że Maszyną Miesiąca Marca w konkursie 40 lat na biegu został ciągnik Volvo BM 350 wyprodukowany w 1960 r. Jego właścicielem jest Wiktor Sz. z Jerzmanowic. W nagrodę otrzymuje od nas zestaw 45 kluczy firmy Granit oraz gadżety Tygodnika Poradnika Rolniczego.

r e k l a m a

Kto wygrał 2500 zł w konkursie dla głosujących?

Laureatem II cyklu konkursu dla Głosujących został Grzegorz N. ze Skaryszewa. Tak uzasadnił wybór kombajnu Claas consul z roku 1968 na Maszynę Miesiąca Marca:

Będąc dzieckiem w mojej małej wsi pracowało kilka tego typu maszyn, obecnie takie kombajny są już coraz rzadziej spotykane, dlatego z wielkiego sentymentu oddaje głos na ten kombajn. Na uwagę dodatkowo zasługuje fakt oddania swoich pieniędzy przez dzieci na rozwój gospodarstwa- wielki szacunek dla małych gospodarzy (a raczej już nie małych).

Tym samym pan Grzegorz otrzymuje od nas 2500 zł. Serdecznie gratulujemy.

Jednocześnie zapraszamy do wzięcia udziału w wyborze Maszyny Miesiąca Kwietnia. Start głosowania już 7 kwietnia, a zakończenie 25 kwietnia 2023 roku.

Zgłoś maszynę rolniczą – masz szansę na 5 tys. złotych

Do konkursu „40 lat na biegu” zgłosić można działające co najmniej 40-letnie maszyny rolnicze, takie jak np. ciągniki, kombajny czy sieczkarnie, wyposażone w silnik spalinowy lub elektryczny. Zgłoszenia przez stronę internetową: www.40latnabiegu.pl.

W zgłoszeniu należy zamieścić zdjęcie maszyny rolniczej, podać jej markę, rok produkcji i model oraz w ciekawy sposób opisać jej historię. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 30 kwietnia 2023 r. Nagroda główna dla właściciela ciągnika wynosi 5 tys. zł.

r e k l a m a

Zagłosuj na cudowne ciągniki i zgarnij 2,5 tys. złotych

Pasjonatów techniki rolniczej zapraszamy do tego, by pomogli nam stworzyć album zabytkowych hitów maszyn rolniczych pracujących na polskiej wsi. Można to zrobić, oddając głos na jedną z maszyn zgłoszonych do konkursu i wybrać Maszynę Rolniczą Miesiąca, uzasadniając swój wybór.

Twój głos ma dla nas znaczenie. Dzięki niemu możesz zdobyć aż 2,5 tys. zł.

40 lat na biegu

r e k l a m a

r e k l a m a

r e k l a m a